Závěsná Vitrína Mandosa M Š: 60 Cm Černá

Závěsná vitrina menších rozměrů s třemi vkládacími policemi a skleněnými dvířky se hodí jak do dětského pokoje, tak i do... více informací »
Závěsná Vitrína Mandosa M
Značka: Möbelix
1 749 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná vitrina menších rozměrů s třemi vkládacími policemi a skleněnými dvířky se hodí jak do dětského pokoje, tak i do...

Závěsná vitrina menších rozměrů s třemi vkládacími policemi a skleněnými dvířky se hodí jak do dětského pokoje, tak i do obývacího pokoje. Její neutrální vzhled se hodí do různých interiérů. Vyberte si barvu, která se vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérskou firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku: ca. 65x 45x 12cm  (D x Š x V)) • Váha balíčku: ca. 10 kg Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné

Unikátní a žádaný produkt dostanete také tu na stránkách ve známé rubrice vitríny. Vyberte si oblíbené kusy z této oblíbené rubriky za báječnou cenu! Oblíbená značka Möbelix pro své zákazníky prodává top výrobky. Udělejte radost sami sobě! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Závěsná Vitrína Mandosa M Š: 60 Cm Černá od dodavatele s dlouholetou historií Möbelix získáte zrovna levně. Nyní pořídíte jen za 1 749 Kč.