Závěsné Křeslo Caitlin Šedá

Posaďte se a dejte houpání zelenou na skvělém závěsném křesle CAITLIN, díky kterému prožijete nezapomenutelné chvilky... více informací »
Závěsné Křeslo Caitlin Šedá
Značka: Möbelix
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Posaďte se a dejte houpání zelenou na skvělém závěsném křesle CAITLIN, díky kterému prožijete nezapomenutelné chvilky...

Posaďte se a dejte houpání zelenou na skvělém závěsném křesle CAITLIN, díky kterému prožijete nezapomenutelné chvilky relaxace. V létě nazdobí vaši terasu a zahradu, v zimě obývací pokoj, případně zimní terasu.   Díky svému atraktivnímu vzhledu a tmavě šedému potahu bude závěsné křeslo zaručeně vaším novým oblíbeným místem. Boduje také bohatými rozměry – cca 110 x 198 x 105 cm (Š x V x H). S pevným ocelovým rámem a šedým polyratanovým sedákem nabízí vynikající komfort sezení. Je odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření – ideální na zahradu nebo terasu. Křeslo je kompletně smontované a závěs je demontovaný. CAITLIN – to je záruka nezapomenutelného relaxu v pohodlném křesle!

Unikátní a oblíbený produkt Závěsné Křeslo Caitlin Šedá s pečetí kvality od značky Möbelix lze zakoupit momentálně v naši nabídce výhodně. Právě teď za cenu 6 199 Kč.