Žebřinový Radiátor Bari 60×160 Cm

Dodání je zdarma. Kovový radiátor BARI B720 bílé barvy doplní vaše moderní koupelnové vybavení. Má... více informací »
Žebřinový Radiátor Bari 60x160
Značka: Möbelix
5 299 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma. Kovový radiátor BARI B720 bílé barvy doplní vaše moderní koupelnové vybavení. Má...

Dodání je zdarma. Kovový radiátor BARI B720 bílé barvy doplní vaše moderní koupelnové vybavení. Má rozměry přibližně 60 x 160 x 12 cm (Š x V x H) a obsahuje 27 zaoblených příček, které vytápějí místnost a na které můžete pověsit ručníky nebo oblečení, abyste je vysušili. S 5 přípojkami topného okruhu 1/2 palca, 4 montážními konzolami a také odvzdušňovacím ventilem je možná montáž na stěnu, připojení k vašemu topnému systému a spuštění do elektrického provozu. Potřebný upevňovací materiál pro montáž na stěnu je již v ceně. Na uvedení tohoto radiátoru do provozu potřebujete pouze připojovací soupravu nebo elektrickou topnou tyč. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, 
Kvalitní a oblíbený produkt můžete nakoupit již dnes tu na stránkách v kategorii topná telesa do koupelny! Připravili jsme zcela nové produkty z této sekce jednoduše online!

Neodolatelný produkt Žebřinový Radiátor Bari 60x160 Cm od spolehlivé značky Möbelix jednoduše získáte tady a teď právě skutečně levně! Nyní pořídíte od 5 299 Kč.