Židle Artdeco Samet Šířka 51cm

Stylová židle upoutá pozornost na první pohled. Elegantní kovové nohy ve zlaté barvě doplní její luxusní vzhled. Kromě toho je... více informací »
Židle Artdeco Samet Šířka
Značka: Möbelix
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová židle upoutá pozornost na první pohled. Elegantní kovové nohy ve zlaté barvě doplní její luxusní vzhled. Kromě toho je...

Stylová židle upoutá pozornost na první pohled. Elegantní kovové nohy ve zlaté barvě doplní její luxusní vzhled. Kromě toho je vyrobena ze sametu v trendové tmavožluté barvě, který je velmi příjemný na dotek. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Vysoce kvalitní produkt Židle Artdeco Samet Šířka 51cm můžete pořídit bezstarostně tady a teď na našich stránkách ve známé sekci židle do jídelny. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další skvělé kousky od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Židle Artdeco Samet Šířka 51cm od spolehlivého výrobce Möbelix snadno můžete sehnat v naší nabídce extra se slevou! Nyní nakoupíte za 1 499 Kč.