Židle Lilly

Tato moderní židle dokonale doplňuje váš moderně zařízený dům nebo byt. Židle s rozměry 47 x 81 x 52 cm (Š / V / H) má 4 nohy... více informací »
Židle Lilly
Značka: Möbelix
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Tato moderní židle dokonale doplňuje váš moderně zařízený dům nebo byt. Židle s rozměry 47 x 81 x 52 cm (Š / V / H) má 4 nohy...

Tato moderní židle dokonale doplňuje váš moderně zařízený dům nebo byt. Židle s rozměry 47 x 81 x 52 cm (Š / V / H) má 4 nohy z masivního dubového dřeva, které stylově doplňuje sedadlo vyrobeno z robustního lesklého šedého plastu. Židle je zatížitelná max. do 120 kg a skvěle se hodí do různých obytných prostor. Dostupná v různých barvách. Hodně prodávaný výrobek Židle Lilly můžete nakoupit rovnou na stránkách v oblíbené rubrice židle do jídelny! Připravili jsme pro vás ještě podobné zboží ve zmiňované sekci za parádní cenu. Významný dodavatel Möbelix pro své zákazníky dodává top zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento levný produkt Židle Lilly od značky se skvělou pověstí Möbelix pohodlně nakoupíte aktuálně na webu ve výprodejové akci! Ceny již od 1 399 Kč.