Židle Markus

Židle MARKUS v dřevěném a koženém vzhledu působí elegantně a stylově. Tato šedá židle nabízí pohodlné sezení a díky... více informací »
Židle Markus
Značka: Möbelix
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Židle MARKUS v dřevěném a koženém vzhledu působí elegantně a stylově. Tato šedá židle nabízí pohodlné sezení a díky...

Židle MARKUS v dřevěném a koženém vzhledu působí elegantně a stylově. Tato šedá židle nabízí pohodlné sezení a díky svému jednoduchému designu se hodí téměř do všech interiérů. S velkorysými rozměry cca 43,5 x 91 x 56,5 cm (Š x V x H) si hravě najde místo ve vašem jídelním koutě. Maximální nosnost je 120 kg. Čtyři pevné nohy z bukového dřeva zajišťují optimální stabilitu. Ať už se jedná o jídelnu, kancelář nebo kuchyň: Tato židle je pohodlnou, vizuálně harmonickou alternativou pro mnoho stylů vybavení! Hodně prodávaný kus Židle Markus lze sehnat mimo jiné u nás v sekci židle do jídelny. Vyhledejte si akční produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí. Nový produkt Židle Markus máte možnost koupit aktuálně tady a teď na našem webu ve známé kategorii židle do jídelny. Prozkoumejte ještě podobné produkty z této oblíbené sekce za super peníze!

Tento oblíbený produkt Židle Markus od výrobce se zárukou kvality Möbelix snadno můžete najít na našich stránkách za parádní cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 999 Kč.