Židle S Područkami Bettina

Stolička BETTINA od značky OMBRA je vizuálně velmi atraktivním a pohodlným kusem nábytku. Díky snadno udržovatelnému... více informací »
Židle S Područkami Bettina
Značka: Möbelix
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Stolička BETTINA od značky OMBRA je vizuálně velmi atraktivním a pohodlným kusem nábytku. Díky snadno udržovatelnému...

Stolička BETTINA od značky OMBRA je vizuálně velmi atraktivním a pohodlným kusem nábytku. Díky snadno udržovatelnému polyesterovému čalounění v módní modrošedé barvě je stylovým doplňkem k vybavení kuchyně a jídelny. Pěnová výplň podporuje příjemné sezení a odpočinek. Mohutné nožičky z dubového dřeva unesou osobu do hmotnosti až 120 kg. Prošívání na opěradle a loketních opěrkách, jakož i svislý šev na zadní straně opěradla dávají tomuto kusu nábytku jedinečný výraz. Židle BETTINA je vynikající volbou pro milovníky trendů! Na tento výrobek byl použit materiál z ekologického lesnictví, proto vlastní i certifikát FSC.
Ve slevě produkt Židle S Područkami Bettina naleznete jednoduše tady na stránkách umístěný v rubrice jídelní křesla! Najděte si parádní kusy z naší kategorie za extra cenu!

Tento levný kus Židle S Područkami Bettina od výrobce se zárukou kvality Möbelix lze zakoupit momentálně za akční cenu! Nabídky již od 3 599 Kč.